Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Velikonoční vajíčka pro společný strom

Do 31.3.2021 se můžete zapojit do akce SeniorPointu Prachatice tzn. přinést dvě vajíčka (jakkoli ozdobená) do sídla společnosti KreBul, o.p.s., Zlatá stezka 145, Prachatice.

„Již dnes jich máme přes 120. K těm originálním bezesporu patří drátěné vajíčko, vajíčko ze sisalových provázků, vajíčkový věnec, vajíčka z ruliček papíru, krajkové, potištěná vajíčka, nebo také lakem na nehty malovaná vajíčka, vajíčka malovaná i s citáty darovaná, či kreace z rozpuštěných barev, no myslím že to bude plejáda všeho možného, i nemožného? Třeba pro ty, kdo se zapojí, zbydou ta čokoládová, které nám daroval sponzor“, říká organizátor akce.

Jde o akci mezigenerační, takže děti, senioři, rodičové, přátelé pointu, ale i kluby, kroužky …můžete se zapojit.  Na Velký pátek bude strom hotov. V neděli - Neděli velikonoční se můžete přijít podívat odpoledne, individuálně, nutné dodržet všechna opatření. Na fotografiích malá ukázka.

Akce podpořena městem Prachatice z dotačního programu Volnočasové aktivity 2021.

Hanka RH+ Rabenhauptová

 22.03.2021

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2021 WebCreative.info
All rights reserved.