Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Keep respect Prachatice

Výstava plakátů studentů ateliéru Grafický design a vizuální komunikace, magisterský stupeň, pod vedením pedagogů prof. Rostislava Vaňka a doc. Kristiny Fišerové bude zahájena již tuto sobotu 1. 7. 2023 v 17:00 hodin v SeniorPointu Prachatice, Zlatá stezka 145, Prachatice. Jste srdečně zváni.

Studenti Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeské univerzity v Plzni dostali zadání navrhnout plakáty na téma handicap od Národní rady zdravotně postižených v ČR. Výsledkem je soubor plakátů pro naše město Prachatice.

Respekt, empatie, pomoc jsou základní myšlenky výběru 55 plakátů. Plakát má v dnešní době smysl jen jako sociální výpověď, výzva a apel na společnost, která se stává apatickou k potřebám zdravotně znevýhodněných. Studentské práce prezentují různorodé formy, jak upozornit na šíři problémů osob v nepříznivé životní situaci.

V SeniorPointu Prachatice dáváme příležitost jak mladých, tak seniorům, osobám se zdravotním postižením, amatérům i profesionálům, či budoucím profesionálům. Tedy právě v červenci máte možnost výstavu navštívit denně a prohlédnout si práce, a třeba někteří mohou zde získat inspiraci, nadhled.

Přijďte si o tom všem s námi popovídat již tuto sobotu 1.7.2023 v 17:00 hodin – vchod z Mezigenerační zahrady, Zlatá stezka 145, Prachatice.

 

Hanka RH+ Rabenhauptová30.06.2023
Pozvánka

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.