Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Regionální dobrovolnické centrum

O projektuAktuálně

Občanská poradna

O projektuAktuálně

Šance pro tebe

O projektuAktuálně

Komunitní centrum

O projektuAktuálně

Komunitní centrum - stavba

O projektuAktuálně

Česká vlna solidarity


Česká vlna solidarity aneb Občanská společnost v boji proti covid – 19 v Lichtenštejnském paláci: Prezentuje se zde ve dvou sekcích – společností KreBul - fotografie Zdeňka Krejsy s názvem „Obratem ŠICÍ DÍLNA“ a kontaktního místa pro seniory SeniorPoint Prachatice, s fotografií Hanky RH+ Rabenhauptové s názvem „Koncert POD OKNY naposledy“. Jde o celostátní reklamu dobrovolnictví v Prachaticích v rámci nouzového stavu.

4. září 2020 Andrej Babiš, premiér a Helena Válková zmocněnkyně pro lidská práva zahájili výstavu fotografií v Lichtenštejnském paláci v Praze výstavu „Česká vlna solidarity aneb Občanská společnost v boji proti covid-19.“ Česká vlna solidarity aneb Občanská společnost v boji proti covid – 19 v Lichtenštejnském paláci vystavuje právě i fotografie z Prachatic z dob nouzového stavu. Prezentuje se zde ve dvou sekcích – společností KreBul  „Obratem ŠICÍ DÍLNA“ a kontaktního místa pro seniory SeniorPoint Prachatice „Koncert POD OKNY naposledy“. Jde o celostátní reklamu dobrovolnictví v Prachaticích v rámci nouzového stavu.

Výstavu připravil sekretariát Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, jako putovní výstavu dokumentů z období nouzového stavu. Poděkování patří všem dobrovolníkům a těm, kteří se jakkoli na pomoci druhým podíleli, i těm, kterým se fotografie nepodařilo poslat, či nebyli vybráni. Výstava je nainstalovány nyní v prostorách Lichtenštejnského paláce na Kampě, U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1. 
 

Výstava je koncipována jako putovní, další místa jsou v jednání, ale již dnes víme, že výstava na počátku roku 2021 doputuje i do Prachatic.

 Fotografie titulní použita z webových stránek Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.

 Hanka RH+ Rabenhauptová

Zdroj: www.prachatice.eu

11.09.2020

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.