Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Dvojjazyčný SeniorPoint PRESS předán veřejnosti

1.července 2018 bylo předáno horké číslo nového SeniorPoint Pressu 3/2018 do rukou Denisy Záchenské Pavkové z odboru rozvoje města, Městského úřadu Zvolen.Toto číslo bude předáno ve Zvolenu v sociálních zařízeních.

V novém čísle o úvodní článek se postaral Stanislav Motl, novinář, publicista, který prachatický SeniorPoint – společnost KreBul navštívil. Krátce se v čísle vracíme k znovuotevření zahrady, výstavě obrazů píseckých seniorů, akci Asertivita v denní praxi a projektu Komunitního centra na Zlaté stezce 145.

V rubrice představujeme, jsme se právě tentokrát, zaměřili na sociální služby v našem partnerském městě Zvolen. Využili jsme zvolenských přátel k překladu a kontrole ve slovenštině daných stránek. Slovenský jazyk jsme také zvolili v rámci přiblížení jazyka, v roce výročí naší republiky, které si v říjnu budeme všichni připomínat.

Číslo nabízí fotohádanku, rady z občanské poradny, ale také báseň Bouwling hymnus Jitky Sedlecké, která je předlohou na nápěv lidové písně Marjánko, Marjánko.

V závěru jsou pozvánky na akce, výzva k dvouhodinovému letnímu dobrovolničení, a hodnocení Slavností solné Zlatí stezky, či společnému tvoření (pošlete pohled na SeniorPoint, Zlatá stezka 145, Prachatice 383 01 z dovolené, prázdnin, a na podzim slopečně s námi si můžete o místech přijít k nám popovídat).

SeniorPoint Press je vydáván za podpory Ministerstva kultury, Jihočeského kraje, města Prachatice, společnosti KreBul a Dobrovolnického centra.

 

Hanka RH+ Rabenhauptová

15.07.2018
SeniorPoint PRESS 3/2018

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.