Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Výroční zpráva za rok 2017

Společnost KreBul o.p.s. vydala, tak jako všechny NNO v řádném termínu, Výroční zprávu společnosti za rok 2017. V úvodu se ředitel Zdeněk Krejsa zaměřil na připomenutí deseti let fungování. Dočtete se i o všech dílčích pracovištích, vizích, financování.

„Za 10 let našeho fungování jsme potkali hodně lidí, dostali mnoho příležitostí, ale bylo nám do cesty vloženo i dost překážek. Ale jen díky nim se můžeme posouvat dále. Pokud jsme upadli, tak jsme zase vstali a šli dál. Naši cestu to poznamenalo, našli jsme jiné a schůdnější pěšinky, jindy jsme museli hledat úplně jiné cesty… A za naši snahu jsme byli oceněni. Ať to jsou certifikáty Dobrovolník s kytičkou, Příklady dobré praxe, nebo právě v této zprávě zmíněné 3. místo za SeniorPoint.

To jsou chvíle, kdy si uvědomujeme, jakou ohromnou zodpovědnost máme. Přece jen je na nás, s jakou kvalitou vystupujeme a otevíráme dveře veřejnosti. Nabídka našich služeb jde ruku v ruce s poptávkou. Bez vás bychom se nemohli realizovat, dělat to, co nás baví a co nás naplňuje. Proto se snažíme dělat to, o co je zájem a co si přejete právě Vy. Sice ve zprávě mluví zejména čísla, ale snažili jsme se vložit i emoce – fotografie vás účastníků a klientů našich služeb.

Děkujeme, že veškerou činnost oceňují i naši donátoři, protože bez nich by naše služby nemohly být pro širokou veřejnost, ale staly by se placenou službou, což nám naše svědomí a postoje nedovolí. Děkujeme za cenné rady, zpětnou vazbu, úsměvy i zamračení. Jen tak vidíme, jaký smysl je ve službách, které žijeme… „

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.
ředitel

10.07.2018
Výroční zpráva za rok 2017

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.