Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Ubrouskový worskhop v SeniorPointu

SeniorPoint Prachatice byl podpořen městem Prachatice a realizuje aktivity, které nabízí seniorům ve svých prostorech na Zlaté stezce 145 v Prachaticích. 2. srpna se zde setkali návštěvníci s autorkou výstavy Věrou Davidovou. Na stěnách byla stále ještě výstava nejzajímavějších ubrousků z její sbírky. Jak sama řekla: „Nejvzdálenější mám ubrousek z Austrálie, Ameriky, které mi přivezli přátelé, ale mám i takové, které mi připomínají setkání, na kterých jsem byla a odkud jsem si ubrousek přinesla. Ubrousky sbírám několik desítek let, mám jich plné krabice a ty nejvzácnější samostatně ve fóliích. Jsem ráda, že jsem mohla udělat radost ostatním a děkuji Hance RH+ za přípravu dnešního setkání a zajímavého skládání z ubrousků.“

Účastníci se aktivně zapojili do skládání ubrousků. Skládaly se ubrousky jako dekorace na stůl, nebo obal na příbory, nebo jen tak pro radost. Všichni si mohli své výrobky domů odnést.

Na závěr vedoucí SeniorPointu Prachatice Jiří Gabriel Kučera poděkoval Věře Davidové společně se Zdeňkem Krejsou, ředitelem KreBul, o. p. s., kam SeniorPoint spadá a předali jí květinu v květináči ozdobeném právě ubrouskovou metodou a nechyběly ani ubrousky, které autorka ještě nemá. Akce se zúčastnil také starosta města, který ocenil aktivity seniorů a lidí, kteří seniorům dávají příležitosti právě těmito jinými formami.

PS: Již za týden další výstava. A jaká bude? Nechte se překvapit.

Hanka RH+

02.08.2018

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.