Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Veřejná zakázka – Komunitní centrum

KreBul, o.p.s. vyhlásila dne 22. listopadu již třetí kolo veřejné zakázky na rekonstrukci půdních prostor domu Křižovatka u parku, Zlatá stezka 145 Prachatice. V půdních prostorách má vzniknout komunitní centrum, včetně potřebného zázemí, a to včetně bezbariérových přístupů – výtahu.

Organizace získala finanční podporu ve výši téměř 5 milionů korun z evropských fondů, konkrétně z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) právě na stavbu komunitního centra. „Myšlenka stavby vznikla u samotných návštěvníků našich akcí a je jen první etapou celkové rekonstrukce půdních prostor domu Zlatá stezka 145“, shrnul Zdeněk Krejsa.

Projektová žádost byla podána do výzvy, kterou připravila MAS Šumavsko. Ta při sestavování výzev vychází právě z potřeb měst, obcí, organizací v regionu.

Po dvakráte byla veřejná zakázka zrušena, a to z důvodu, že se do ní nepřihlásil žádný z uchazečů. V obou případech to bylo z důvodu nedostatku kapacit (personálních a bohužel i materiálních). Věříme a držíme si palce, aby se to na potřetí povedlo.

Veškeré informace k veřejné zakázce a kompletní dokumentaci lze najít na veřejném profilu zadavatele, který je umístěn na www.tenderarena.cz (viz odkaz níže). Děkujeme za případné sdílení.

https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=KreBul

Za KreBul, o.p.s.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.

ředitel

22.11.2018

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.