Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Kohezní výjezdy

KreBul, o. p. s. a jeho projektové pracoviště Informační centrum pro mládež Prachatice, které v letošním roce slaví 10 let svého působení v Prachaticích, připravilo pro žáky ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19, p. o. kohezní výjezdy na stmelení kolektivu.

 

Cílem kohezního výjezdu bylo bližší poznání se účastníků navzájem, zaměření se na týmovou spolupráci, sebepoznání, poznání druhých a stmelení třídního kolektivu. U sedmáků jsme navazovali na projekt „Spokojená třída“, při kterém se realizovaly takové aktivity, které vedly ke změnám klimatu ve třídě a adaptační kurz z minulého roku, který dopomohl k přechodu na druhý stupeň. Hlavním cílem programu byl tentokrát rozvoj sociálních dovedností především v navazování a udržování zdravých vztahů ve třídě, v schopnosti čelit sociálnímu tlaku, dovednosti rozhodovat se, efektivně řešit konflikty, nacvičit vystupování před lidmi a podívat se na veřejné dění ve světě apod. Z minulého doporučení jsme vycházeli a připravili aktivity na vytvoření hodnotového systému, hledání bezpečných zón mezi sebou či mimoslovní komunikaci.

Cílem kohezního výjezdu pro deváťáky bylo zaměření se na výstup ze základní školy a vstup do života, dále na týmovou spolupráci, sebepoznání a zpevnění silných vlastností, poznání druhých a stmelení třídního kolektivu a zavzpomínat na minulé společné zážitky.

Děkujeme za spolupráci s touto školou, pedagogy a skvělé zážitky!

Za ICM Prachatice

Mgr. Jiří Gabriel Kučera, DiS.

04.06.2019

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.