Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

OPS 2019 – harmonika, přednes, tanec, hra, výroba i výstava

V rámci projektu „Jsme na stejné vlně“, podpořeného MPSV z dotace na aktivity Obec přátelská seniorům, bylo připraveno setkání se zajímavými osobnostmi, umem seniorů.

V SeniorCentru Písek, kde jsou také občané města Prachatice, byla uskutečněna návštěva s ukázkou umu prachatických seniorů. V odpoledním programu vystoupili manželé Hrůzovi (Zdena a Karel) ze Senior country klubu Prachatice s ukázkami tanců, Helena Kužvartová zahrála na harmoniku nejen sérii připravených písní, ale hrála a zpívala společně s ostatními i písně na přání, Věra Schulzová měla připraveno několik citátů, básní, ale i myšlenek pro radost a potěšení spojené dokonce s výrobou rybiček z papíru, Hanka Rabenhauptová představila výstavu fotografií „Jak tráví čas senioři v Prachaticích“, spojenou s obrázky Jitky Sedlecké a jejích návrhů pro vznik SeniorPexesa.

Celý program proběhl včetně výstavy fotografií a obrázků ve společenské místnosti, kde se sešly více jak tři desítky seniorů a seniorek a jejich asistentů, rodinných příslušníků. Setkání bylo využito také ke gratulaci paní Marii Mádlové, dlouholeté člence Rady seniorů města Prachatice, t. č. obyvatelky Domova pro seniory v Písku. Jak na závěr paní Mádlová řekla: „Děkuji za písemnou gratulaci starostovi města martinu malému, že na nás seniory nezapomíná. Děkuji seniorům, kteří mne a mé přátele v současném domově navštívili a také za zajímavý program. Ráda na Prachatice vzpomínám.“

 

Hanka RH+ Rabenhauptová

08.08.2019

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.