Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

KreBul měl Itálii

Multikulturní vzdělávání v KreBul, o. p. s. získalo další rozměr díky dobrovolnici Adě z Itálie. Dobrovolnice Ada Lena je zde v rámci projektu Evropské dobrovolné služby, již cílem je rozvoj solidarity a tolerance mezi mladými lidmi, a aby sama získala dovednosti v oblasti sociální práce. V rámci aktivit představila svou zemi – Itálii.

Itálie, celým názvem Italská republika, je stát v jižní Evropě ležící na Apeninském poloostrově. Uvnitř Itálie jsou dva městské státy: Vatikán a San Marino. Na přednášce se mluvilo nejenom o historii, ale především o tom, čím je Itálie zajímavá: Města, móda, příroda, místa k odpočinku, volný čas… A právě ten zajímal nejvíce – kultura v Itálii má bohatou historii a mnohé si „půjčujeme“ i my. Ať už jde o architekturu, tak i oblečení, některé zvyky, jídlo. A volný čas se dá trávit nejen ve městě, ale i u moře, na ostrovech, zábavou, dobrým, jídlem, rozdílností na severu i jihu…

Evropská dobrovolná služba je určena mladým lidem ve věku 18 – 30 let (včetně zapojení i lidí s handicapem), kteří mají možnost vycestovat na 2-12 měsíců, přičemž mají hrazeno ubytování, stravu, jazykový kurz, pojištění, dopravu a navíc dostávají kapesné.

Děkujeme naší dobrovolnici za příjemný večer a naplňování smyslu Evropské dobrovolné služby právě v KreBul, o. p. s.

 

Za ICM Prachatice

Mgr. Jiří Gabriel Kučera, DiS.

 

 

 

 

 

14.11.2019

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.