Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

WeRemember

27.1.2020, Prachatice – KreBul, o.p.s. a Základní škola Prachatice, Národní 1018 se společně zapojili do výzvy WeRemember, která má za cíl připomínat a nezapomínat na události spojené s druhou světovou válkou.

V rámci Mezinárodního dne památky obětí holocaustu, který je celosvětově připomínán 27. ledna, si také žáci Základní školy Prachatice, Národní 1018 připomněli osudy pamětníků holocaustu. Společně s lektorem a dobrovolníky z KreBul, o.p.s. se pak zapojili do celosvětové kampaně We Remember.

Sami Steigmann, pamětník, který byl jako jeden a půl roční chlapeček s rodiči odvlečen do koncentračního tábora, kampaň též podporuje. „Nesmíme zapomínat. Nebudeme žít navěky. Musíme vzdělávat mladé lidi, aby byli nejen znalými, ale také aby se aktivně podíleli na tom, aby se to již nestalo. Nejen židovskému obyvatelstvu, ale ani žádné jiné skupině lidí“, shrnuje v krátkém medailonku.

A jak se do kampaně můžete zapojit? Napište na papír #WeRemember, pořiďte fotku, kde držíte tento nápis a sdílejte ho na sociálních sítích (lze zaslat přímo na stránku kampaně). Společně můžeme zajistit, že na minulost nikdy nezapomeneme.

Děkujeme ZŠ Národní za možnost zapojit se se žáky do této smysluplné kampaně.

Za KreBul, o.p.s.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS., ředitel

28.01.2020

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.