Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Občanská poradna pomáhá po celou dobu nouzového stavu

Občanská poradna Prachatice - sociální služba, poskytující odborné sociální poradenství, běží po celou dobu nouzového stavu, byť v pozměněné podobě, vyhovující současnému stavu i nařízením.

Od vyhlášení nouzového stavu byl (s ohledem na všechna nařízení) minimalizován osobní kontakt s pracovníky poradny, kteří však pracují dále a zodpovídají dotazy po telefonu, e.mailu. Po domluvě a předání dokumentů od klientů zpracovávají jejich podklady, pomáhají hledat řešení.

I v této době je nejvíce dotazů z oblasti dluhové a finanční, týkající se zejména insolvencí (tzv. osobního bankrotu), exekucí. Dotazy jsou směřovány také na některá vládní opatření, jak je dodržovat, co dělat/nedělat a dále také obecné dotazy k současnému korona-stavu. Řešíme také dotazy ohledně rozvodů a úprav poměrů k dětem, dotazy ohledně reklamací či odstoupení od smlouvy.

V současné době jsou zatím stále uzavřeny pobočky poradny ve Volarech, Lenoře, Husinci a Strunkovicích nad Blanicí s tím, že i zde je možné využít telefonické či e.mailové dotazy. Totéž platí pro poradnu ve Vimperku, kde je provoz v danou chvíli též omezen pro osobní konzultace.

Máte-li nějaké dotazy na poradnu, využít můžete telefon 723 123 093, případně e.mail: poradna@krebul.cz. Osobní konzultace jsou možné pouze po předchozím objednání na výše uvedeném čísle, a to v neodkladných případech a za dodržení všech hygienických opatření (zakrytí nosu a úst, desinfekce rukou, jednorázové rukavice apod.).

Za Občanskou poradnu Prachatice

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS., vedoucí pracovník

30.04.2020

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.