Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Voňavé bylinkové pytlíčky

Aktivity Komu?NITního centra Prachatice pokračují. V pátek 9.10.2020 jsme se sešli v prostorech centra na půdě, které byly za tímto účelem vybudované. Účastnice pokračovaly ve svém projektu šití voňavých bylinkových pytlíčků.

Účastnice si na začátku rozdělily práci podle svých zálib a schopností. Některé stříhaly a drtily bylinky, další je dávaly do pytlíčků či zašívaly na elektrickém šicím stroji. Při skvělé spolupráci si povídaly o svých životech, rodinách i koronaviru. Sdílely nové nápady pro vylepšení svých zahrádek a domovů či úspěchy svých rodinných příslušníků. Po dlouhé odmlce se opět mohly sblížit a obnovit skvělé vztahy. V průběhu sdílely nápady na možné aktivity Komu?NITního centra, o které by měly zájem a chtěly by je realizovat při příštích setkáních.

Voňavé bylinkové pytlíčky budou brzy na prodej, a to v rámci veřejné sbírky, kterou máme otevřenou na podporu činnosti nejen komunitního centra. Již brzy si je budete moci prohlédnout na nově vznikajícím webu KreBul obchůdku.  

Následující týden, ve čtvrtek 15.10. a v pátek 16.10. se můžete těšit na první setkání v rámci cyklu „Bezpečnost na internetu“, ve kterém se dozvíte o nástrahách ve virtuálním světe a jak se proti nim chránit. Každý je vítán.

Za Komu?NITní centrum

Jakub Imbera, dobrovolník

13.10.2020

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.