Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Tablety pro osamělé seniory

4. února 2021 po celý den probíhalo slavnostní individuální předávání tabletů seniorům, v prostorech společnosti KreBul Prachatice. Předání se zúčastnily Jolana Hájková z Nadace Vodafone a Lucie Nekvasilová ze SenSenu – Nadace Charty 77.

Seniory, kteří podepsali smlouvu o převzetí s ředitelem společnosti KreBul Prachatice Zdeňkem Krejsou, byli navržení organizacemi a spolky ve městě, které pracují se seniory a osobami se zdravotním postižením.

SeniorPoint Prachatice získal, jako aktivní seskupení pro seniory, dar od Nadace Charty 77 a to osm tabletů, v rámci projektu „Tablety pro osamělé seniory“, resp. Vodafone, který je společným projektem Nadace Vodafone ČR, Vodafone Czech Republic a.s., Modrá Sovička z.s. a dárce Nadace Charty 77.

První individuální školení pro držitele tabletů je připraveno na počátek března, ve spolupráci s Moudrou Sovičkou z.s.

V loňském roce prachatičtí senioři a spolky, kluby získaly deset tabletů také od Nadace Charty 77 v rámci projektu: „Tablety od srdce“.

Hanka RH+ Rabenhauptová

05.02.2021

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2021 WebCreative.info
All rights reserved.