Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

I se SeniorPointem jsme uklidili Prachatice

Několik desítek lidí, několik desítek pytlů. Taková byla kampaň UKLIĎME SI ČESKOv Prachaticích, do které se zapojili jak zaměstnanci Městského úřadu Prachatice, tak příznivci SeniorPointu Prachatice, občané města. Přes 4 desítky pytlů bylo vydáno společně s rukavicemi, provázkem, hygienickými kapesníčky a nálepkou Ukliďme si ČESKO, Prachatice.

Během nejen celé soboty 27. 3. 2021, ale i dny před a po sobotě a vlastně stále, nám dochází fotografie, na kterých je zřejmé, že část města byla uklizena. A věřte, zbývá mnoho lokalit, které by bylo třeba douklidit. Letos jsme nechali na každém z nás, jaký kus města, a okolí uklidí. Někdo si ale o lokalitu řekl, tak například dvě ženy, které se zapojily uklízely u vlakového nádraží, další dvojice zase v areálu lesních her, jiná skupinka směr na lázně … snad by bylo jednodušší věci, které již nechceme, vhazovat přímo do popelnic, kontejnerů, či košů … Co vy na to?

Ještě jednou děkujeme všem dobrovolníkům, i organizátorům.

Hanka RH+

31.03.2021

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2021 WebCreative.info
All rights reserved.