Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Potáhnete s námi? Osobní automobil pro osobní asistenci

Osobní asistence Prachatice potřebuje větší auto. Jen díky němu se dokážeme včas dostat k lidem, kteří se neobejdou bez pomoci druhých – k seniorům a k lidem s postižením na celém Prachaticku. Umožněte lidem ve vašem sousedství zůstat doma, dokud je to jen trochu možné! Potáhněte s námiJ!

Osobní asistence Prachatice je služba pro všechny lidi s postižením a pro seniory z celého Prachaticka, kteří některé běžné věci sami prostě nezvládnou: umýt se, nakoupit si, uvařit si, najíst se, uklidit… Bez osobní asistence by museli do ústavu nebo do nemocnice.

Tak jako se klient neobejde bez osobní asistence, neobejde se osobní asistent bez auta. V tuto chvíli má osobní asistence Prachatice jen jedno zapůjčené malé auto, do kterého se nevejde chodítko, vozík, ani další pomůcky. Proto potřebujeme větší, vlastní. To malé jsme neúspěšně zalévali, dopovali tabletkami, ani se nám zatím nepodařilo jej natáhnout. S vaší pomocí to ale určitě zvládneme! Potáhnete s námi?

Díky již přislíbené podpoře každý váš dar dokážeme ztrojnásobit – takže z každé darované tisícovky budou tisíce TŘI!!! Děkujeme vám….

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=5lqzyGK4zK0

odkaz na výzvu:  https://www.darujme.cz/projekt/1204833

Za každou podporu vám moc děkujeme!

Mgr. Zdeněk Krejsa 

07.06.2021

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2021 WebCreative.info
All rights reserved.