Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Konference o multikultuře 2021

14. ročník konference o multikulturní výchově proběhne ve dnech 13. – 15. října 2021 v Prachaticích. Obecně prospěšná společnost KreBul připravila zajímavé aktivity v rámci projektu Vzpomínka pro lidskost 2021, podpořeném Jihočeským krajem a Nadačním fondem obětem holocaustu.

Program začíná již ve středu 13. října, kdy Česko-Slovenská delegace vyrazí do Prahy, na exkurzi do Židovského muzea. Spolu s vedoucí odboru pro vzdělávání a kulturu pak budou hovořit o možné spolupráci jak v Čechách, tak na Slovensku.

Hlavní program pak startuje ve čtvrtek 14. října od 10 hodin, a to v prostorách komunitního centra na půdě, Zlatá stezka 145 Prachatice. Představeno zde bude množství zajímavých témat z oblasti multikulturní výchovy, a to z Čech, Slovenska, Rakouska. V dopoledním bloku je připraveno malé překvapení, které připravují pořadatelé spolu s Gymnáziem Prachatice a Gymnáziem V. B. Nedožerského v Prievidzi. V odpoledním bloku bude téma multikultury představeno z více úhlů pohledů, představeny budou další velmi zajímavé projekty. Velmi silným zážitkem pak bude setkání s pamětnicí holokaustu paní Helgou Hoškovou Weissovou, která nás provede svým životním příběhem. Setkání s ní je pak naplánováno ještě na pátek 15.10., kdy bude besedovat se studenty Gymnázia Prachatice.

Nad 14. ročníkem konference přezvali záštitu hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba a štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Martin Klus.

Konference je zdarma pro všechny účastníky, není potřeba se nikde hlásit. Po celou dobu konání budou dodržována aktuálně platná epidemiologická nařízení.

Jménem KreBul, o.p.s. vás srdečně zveme na setkání se zajímavými hosty, kteří představí řadu přínosných aktivit a projektů na poli multikulturní výchovy. Přijďte tedy ve čtvrtek 14. října od 10:00 hodin do komunitního centra, Zlatá stezka 145. Těšíme se na vás.

Za KreBul, o.p.s.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS., ředitel

07.10.2021
Pozvánka
Program

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2021 WebCreative.info
All rights reserved.