Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Advent v zahradě s andělem

První adventní neděli připravil SeniorPoint Prachatice do Mezigenerační zahrady při prachatickém KreBulu. Stromeček svítil již odpoledne, ozdobovaly ho děti a večer, na první adventní neděli, přišlo pár seniorů. Všichni očkovaní, s rozestupy, si venku vyslechli slova zástupce SeniorPointu Prachatice a poté Helena Koželuhová, nejstarší přítomná seniorka zapálila první svíci. Velkou ozdobou prostoru je anděl, který nám zapůjčilo město Prachatice.

Pěti koledami přišlo pozdravit adventní setkání trio vedené Slávkou Pivoňkovou a nejen přítomní, ale i všichni kolemjdoucí si vyslechli krásné koledy za doprovodu houslí, kytary a trianglu. U těch známých koled si zazpívali všichni.

Novinkou je poštovní vánoční schránka, kam mohou do 19. 12. 2021 vhazoval příchozí přání „prostoru“, KreBulu – SeniorPointu Prachatice, zahradě. A uvidíme, co se splní.

I taková malá bezpečná setkání mají pro osamocené seniory, seniory velký význam. Děkujeme všem za dodržení aktuálních opatření.  A nebuďte sami, chovejte se bezpečně.

Hanka RH+ Rabenhauptová

29.11.2021

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2022 WebCreative.info
All rights reserved.