Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Ihore, hodně štěstí!

KreBul, o.p.s. Prachatice, Hodina H z Pelhřimova a další organizace spolupracovali v projektu Evropského sboru solidarity s názvem Czech Imprint, tentokrát s přijetím Ihora z Ukrajiny.

Ihor byl v Prachaticích půl roku a jeho činnost se zaměřovala především na pomoc IT rozvoje společnosti. Vytvořil např. krátké videoreporty z příměstských táborů, kterých se i účastnil a sbíral zkušenosti v práci s malými dětmi. Připravil prezentaci o své zemi, kterou zaměřil spíše na svou životní cestu. Díky tomu jsme ho více poznali. V Komunitním centru Prachatice pod vedením Jakuba Imbery přispíval na setkávání místní komunity, a dokonce si i připravil tvořivou aktivitu. V KreBulu ho zaujala materiální vybavenost této neziskovky, a vytisknul 3 objekty na 3D tiskárně.

Jak jsme na konci projektu zjistili, mnohé z jeho aktivit a jejich výstupy nejsou na první pohled vidět, ale je čas k jejich uvedení na světlo světa. Jak sám řekl „velké věci potřebují čas“, těšíme se, že někdy jeho nápady využijeme. Zatím zrají v teoretických rovinách. Např. jednou vydáme i píseň o KreBulu, kde je autorem textu.

Cílem evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti. Ihore, pevně věříme, že využiješ doporučení a přejeme hodně štěstí na další Tvé cestě!

Za KreBul Mgr. Jiří Gabriel Kučera, DiS.

07.02.2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.