Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Audit dobrovolnictví

Národní asociace dobrovolnictví (NAD) sleduje kvalitu probíhajících programů a nutně si uvědomuje potřebu metodické podpory, proto vyslala interní audit do Dobrovolnického centra Prachatice (DC Pt).

Jelikož je KreBul, o. p. s. – DC Pt novým členem NAD, rozhodli jsme se využít nabídku tohoto auditu právě v naší organizaci. Nejprve byla představena organizace auditorce Haně Hudákové, ta byla provedena po prostorách, a byla nastíněna geografie sídla společnosti a stav a složení obyvatel či spolupráce s dalšími neziskovými organizacemi.

Interní audit byl o podpoře koordinátora, vizitaci právních předpisů ČR, byla poskytnuta metodická opatření a postupy. Mluvilo se o rizicích, možných rizicích i nutnosti vyloučení do budoucna. Auditorkou stanovená doporučení se týkala především zdokonalení vedení dokumentace v oblasti ochrany osobních údajů, v aktualizaci a doplnění smluv s dobrovolníky, a také v oblasti strukturování manuálu, stížností či mimořádných situací.

V NAD je interní audit poměrně zavedenou a již mnohá léta funkční disciplínou, a stále se rozvíjí a zdokonaluje. Moc děkujeme za setkání, za metodickou zpětnou vazbu, podporu, sdílení a především lidský přístup a nadhled auditorky.

Za KreBul, o. p. s.

Mgr. Jiří Gabriel Kalima, DiS.

 

28.08.2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.