Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Spolupráce s NFOH běží již řadu let. Děkujeme

KreBul, o.p.s. již řadu let spolupracuje s Nadačním fondem obětem holocaustu (NFOH), který v rámci svého grantového titulu podporuje multikulturní aktivity, jež realizujeme.

Další milé setkání s paní ředitelkou Martou Malou a její kolegyní Andreou Fictumovou proběhlo ve středu 30. srpna, a to přímo v sídle nadačního fondu. Během setkání jsme diskutovali aktivity, které probíhají a které jsou připravovány na další měsíce (zejména výstava, konference, poznávací cesta do památníku holocaustu, kulturní vystoupení…). Setkání se neslo ve velmi příjemné atmosféře sdílení, výměně cenných informací.

Setkání bylo zakončeno předáním daru od NFOH v podobě publikací a DVD do multikulturní knihovničky. Tu již několik let realizujeme a v současné době čítá více jak 200 titulů. Knihy jsou k zapůjčení všem, koho zajímá tématika holokaustu, lidské příběhy i literatura faktu.

Děkujeme Nadačnímu fondu obětem holocaustu za dlouholetou spolupráci, podporu naší činnosti i tento dar, který jsme obdrželi. Těšíme se na další spolupráci, která nás jistě čeká.

Za KreBul, o.p.s.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.
ředitel

06.09.2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.