Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Adaptační kurzy pro SPgŠ

První ročníky Vyšší odborné školy sociální a Střední pedagogické školy Prachatice s oborem Předškolní a mimoškolní pedagogika a Pedagogické lyceum zažily sebepoznávací kurz. 

Cílem adaptačního sebepoznávacího kurzu, který KreBul, o. p. s. již přes deset let realizuje právě v této škole, bylo bližší poznání se účastníků navzájem, poznání sebe sama, stmelení třídního kolektivu či naučit je techniky týmové spolupráce, strategie a především toho, jak ne/učit.

Tento kurz, celé bloky aktivit, byly realizovány formou neformálního vzdělávání s přesahem mezi pedagogikou, pedagogikou volného času, psychologií, vývojovou psychologií, kdy si prožili zážitkovou hravou formou určité situace, které je navedly k práci na společném cíli a přispívaly ke zdravému třídnímu kolektivu a spokojené třídě.

Po každém bloku byla provedena zpětná vazba se žáky. Pro žáky se zpětná vazba stala nástrojem techniky, jak využít získané zkušenosti v praktické části výuky. Žáci sami hledali nové způsoby řešení a možností, jak pracovat se získanými znalostmi a proměnu v dovednosti.

  

Za VOŠs a SPgŠ i KreBul, o. p. s.

Mgr. Klaudia Pospíšilová

Mgr. Jiří Gabriel Kalima, DiS.

 

16.10.2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.