Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Společnost KreBul pozvána na radnici

Město Prachatice získalo nominaci na Cenu MOSTY. Ty uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR v zájmu podpory aktivit přispívajících významným způsobem ke zlepšení postavení osob se zdravotním postižením.

Nominaci město Prachatice obdrželo za dlouhodobou systematickou nejen finanční a materiálovou podporu osob se zdravotním postižením, spolků, organizací a institucí pracujících s osobami se zdravotním postižením (již počtvrté). SeniorPoint společně s Dobrovolnickým centrem Prachatice nominaci na Cenu Mosty také již v celostátním kole obdržel, a to v roce 2022.

V červnu 2024 na radnici v Prachaticích se sešli společně ti, co se podílejí s městem na vytváření lepších podmínek pro osoby se zdravotním postižením, aby oslavili samotnou nominaci. Za KreBul, o.p.s. byl přítomen Zdeněk Krejsa, ředitel a za SeniorPoint Daniela Bžochová.  Účastníci se potkali, řekli si, co ještě, kde a s kým, a jak dál mohou směřovat kroky, které povedou ke zvyšování povědomí o problematice zdravotního postižení, k motivaci a realizaci dalších prospěšných aktivit, k inkluzi a rovnosti ve společnosti a možná i ocenění místních osobností a organizací, institucí.

Most z „kvádrů“ také na setkání přítomní dohromady vystavěli, pod vedením Ing. Jana Bauera, starosty města, pod dohledem Ing. arch. Jakuba Nepustila, místostarosty a za asistence právního dohledu Mgr. Jana Kotrby, místostarosty města. Most nás propojil. Každý, kdo přiložil ruku k dílu, popřál prostředí ve městě a lidem se zdravotním postižením, pečujícím mnoho energie a RH+ pozitivní faktor.

Hanka RH+ Rabenhauptová

12.06.2024

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.