Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Vzpomínka: odešla Bára Poštová

V pondělí 1. července nás všechny hluboce zasáhla zpráva o tom, že zemřela Bára Poštová. Bára byla naší spolupracovnicí, kamarádkou a především součást naší KreBulácké rodiny.

Bára dokázala kolem sebe vždy šířit pohodu, klid, radost, potěšila milým úsměvem, poskytla radu a byla přítelem. V mnohém nám byla inspirací a motivací, abychom se nezapomínali dívat na svět očima člověka na vozíku, či s jiným handicapem - to i díky ní máme bezbariérové zázemí, výtah, plošinu. Bára měla různá omezení, život jí přichystal mnoho překážek, ale její nezlomný duch jí pomohl je zdolávat, překonávat, poprosit o jejich odstranění, stále však se zachováním důstojnosti své i nás všech ostatních.

Svým společenským životem ukázala řadě lidí s omezením, že člověk se nesmí vzdávat, má mít své sny, přání, touhy a realizovat je i přes svůj handicap. Bára byla skromným, ale velmi trpělivým člověkem, který nás učil tomu, být ještě více lidštější.

Baru. Děkujeme ti za tvou účast, pomoc, když bylo potřeba, tvůj nadhled, tvůj úsměv, tvé originální dárky, které si dokázala vymyslet a zrealizovat pro potěšení nás všech. Děkujeme ti také za tvé články, které si věnovala naším akcím, aktivitám, jichž si se často a ráda účastnila.

Baru, věříme, že tam, kde nyní píšeš své nové příběhy, na nás nezapomeneš a jeden z těch příběhů napíšeš i o nás, své druhé rodině. Nikdy na tebe nezapomene, v našich srdcích a myslích zůstáváš napořád. Děkujeme.

Zdeněk, Jirka Gabriel, Kubí

03.07.2024

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.