Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Setkávání u lípy v Mezigenerační zahradě

V Mezigenerační zahradě prachatického KreBulu se sešli přátelé a příznivci SeniorPointu Prachatice u příležitosti 103. výročí založení republiky. U lípy a sejdou se i 17. listopadu 2021 v 17:00 hodin, aby si popovídali o demokracii u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii – Mezinárodní den studenstva.

Organizátoři k lípě srdčité (vysazené v zahradě ke stému výročí) – lípě svobody – republiky připnuli 28.10. 2021 trikolóru se srdcem, symbolem lásky k vlasti. Poté promluvil ředitel společnosti KreBul a zastupitel města Zdeněk Krejsa o republice. Slovo a prostor dostali přítomní od nejmenších (5 let) až po nejstarší (86 let). Připravena byla i výtvarná dílnička s šablonami listů lípy, které nejprve musely děti najít v zahradě a identifikovat. Pak zájemci temperami malovali listy a organizátoři ocenili nejlepší práce. Ze všech listů byla uspořádána výstava v zahradě. Přes dvě desítky účastníků si v závěru akce společně zazpívaly píseň: Ach synku, synku.

Zajímavý program pro příznivce SeniorPointu Prachatice je připraven i na 17. listopadu. Očekáváme, že přijdou jak zástupci seniorů, tak studentů. Těšíme se na vás.

Hanka RH+ Rabenhauptová

11.11.2021

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2022 WebCreative.info
All rights reserved.