Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Granty: Kurz jógy smíchu

Smích je skvělý způsob, jak zlepšit náladu a uvolnit stres. Cvičení je prospěšné pro zdraví. A proto se v SeniorPointu Prachatice rozhodli, že nabídnou další lekce ke kvalitnímu životu – tentokrát Kurz Jógy smíchu.

Cvičitelka Síta Rojová ze Střediska Jógy v denním životě Prachatice s asistenty Hankou RH+, Kubou a Zdeňkem nabídla seniorům sérii cvičení smíchu i s dýcháním pro uvolnění stresu a zlepšení energie. Do cvičení se zapojili všichni. I ti, kteří se zpočátku jen usmívali. Puštěno bylo i video namluvené pro prachatické lidičky od Karla Nešpora, českého psychiatra, který věnoval knihu 300 druhů úsměvů pro dobrou náladu. Závěrem pak cvičitelka nabídla Pohodové karty, které ukazují, že psychologie nemusí být nutně složitá, že může být i zábavná a stejně tak prospěšná. Každý si vytáhl jednu kartu, která byla rozebrána a doporučena k hlubšímu zamyšlení. Možná i karty pomohly lépe komunikovat, naslouchat a více si důvěřovat.

Účastníci kurzu odcházeli s úsměvem. A to to organizátorům šlo.

Hanka RH+ Rabenhauptová

20.09.2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.