Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Poznávací cesta do Mauthausenu

KreBul, o.p.s. realizuje i v tomto roce projekt Vzpomínka pro lidskost. V rámci aktivit je připravena poznávací cesta do Mauthausenu, která je určena studentům i veřejnosti. Účastníci navštíví památník bývalého koncentračního tábora a stezku lidských práv.

Na pátek 20. října je připravena poznávací cesta do rakouského Mauthausenu. Návštěvníci během této cesty navštíví bývalý koncentrační tábor, kde je provede průvodce a seznámí je s historií tohoto tábora, která sahá až do roku 1938, kdy sem byli dopraveni první vězni. Ve druhé části pak navštíví jednu část stezky lidských práv, která vede z vlakového nádraží v Mauthausenu až do kamenolomu, kde vězni z tábora vykonávali tvrdou a náročnou práci a kam vedla cesta po tzv. schodech smrti.

Cesta je určena pro studenty i veřejnost, zájemce o návštěvu tohoto místa. Pokud byste měli zájem jet s námi, je zapotřebí přihlásit se na e.mailu: krebul@krebul.cz nebo na telefonu: 723 123 093. Kapacita míst je omezena, proto budou upřednostněni nahlášení účastníci. Cena za osobu je 100,- Kč a jedná se o symbolický příspěvek na dopravu.

Poznávací cesta je další z aktivit projektu Vzpomínka pro lidskost, který je podpořen z prostředků Jihočeského kraje a Nadačního fondu obětem holocaustu.

Za KreBul, o.p.s.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.

ředitel

 

03.10.2023
Plakát Mauthausen

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.