Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

A je tu další bulletin pro seniory

Již 25. číslo SeniorPoint PRESSu vyšlo právě 1.října 2023 u příležitosti Dne seniorů.  Bulletin pro seniory vychází od roku 2016, tedy osm let. Od roku 2017 vychází i ve zvukové podobě. Vydává jej společnost KreBul ve spolupráci s Městem Prachaticce.

Od počátku u něj stojí Hanka RH+, Zdeněk Krejsa a řada dalších (Jiří Gabriel Kalima (v té době Kučera), dnes Jakub Imbera), dále pak Věra Schulzová (dříve i Alfréd Schulz), Jitka Sedlecká, dříve i Karel Rabenhaupt. Od prvního čísla zvukové podoby PRESSu stojí Hanka RH+ a Václav Malina. Nad vším dohlíží ředitel společnosti KreBul Prachatice Zdeněk Krejsa. Společnost umožňuje tyto aktivity. Všechna čísla, jak v tištěné, tak zvukové podobě jsou na www.krebul.cz v sekci SeniorPoint a liště: SeniorPoint PRESS.

Ještě horké číslo bulletinu bylo předáno 2. října v rámci veletrhu poskytovatelů sociálních služeb v Národním domě všem příchozím. A co se v něm dočtete, dozvíte? O úvodník se postarala nová ředitelka Nadace Charty 77 Jolana Voldánová, zajímavé čtení a odkazy jsou na Měsíc dobročinné závěti, Plnou peněženku se SeniorPasem, či informace o umělé inteligenci. Nabízíme také venčení psa, kvíz z poradny, či pozvání na akce – výstavy, konference, aktivity v komunitním centru, besedy, vernisáže, dernisáže, a také již na rozsvícení vánočního stromu, povídání o zvycích, správném stravování. Naleznete zde výčet těch, kteří to umí – umí pečovat, ať již jsou neformálními pečovateli, či profesionály v sociálních službách… čtěte a dozvíte se více. Nechybí ani vyhodnocení a jména soutěžících z letní přílohy SeniorPoint PRESSu 3/2023.

Těšíme se na vaše podněty, připomínky, názory.

Hanka RH+ Rabenhauptová

 

02.10.2023
SeniorPoint PRESS 04/2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.