Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

ICM Prachatice

Informační centrum pro mládež PrachaticeInformační centra pro mládež všeobecněHlavní činností Informačního centra pro mládež PrachaticeKontakt ICM PrachaticeERYICARemix

Aktuality

Aktuálně připravujemeAktuálně pro vásBrigády a volná pracovní místaSpotřebitelstvíInformace AICMDobrovolnictvíZpravodaj ICMPublikace ke staženíEvropské příležitostiKulturní servis

Region

Region PrachaticeTipy na výletyPřehled informačních místPřehled důležitých kontaktůPřehled informačních míst v regionu PrachaticeOdkazy na weby region Prachatice

Cestování

Cestování v regionuCestováníPamátky v ČRCestování v zahraničí

Vzdělávání

Vzdělávání v regionuVzdělávání v ČRVzdělávání v zahraničí

Práce

Práce v regionuPráce v ČRPráce v zahraničí

Volný čas

Volný čas v regionuVolný čas v ČR

Sociálně-patologické jevy

Sociálně patologické jevy v regionuSociálně patologické jevy

Občan a společnost

Občan a společnost v regionuObčan a společnost

Mládež v EU

Mládež v EU

Sociální skupiny a hnutí

Sociální skupiny a hnutí

Zdraví

Zdraví

Ekologie

Ekologie

Konference o multikultuře online

Prachatice, 21. října 2020 – Třináctý ročník konference o multikulturní výchově v praxi, proběhne letos ve virtuální podobě. Projít si budete moci řadu zajímavých příspěvků, prezentací a nabídek zajímavých akcí a aktivit v oblasti multikulturní výchovy. Za finanční podpory Jihočeského kraje a Nadačního fondu obětem holocaustu ji připravuje KreBul, o.p.s. Prachatice.

Letošní opatření nepřejí realizaci fyzické konference (nejprve z května přesunuta na říjen), a proto se organizátoři rozhodli, že připraví vybrané příspěvky v online podobě. Půjde o blok reportáží a příspěvků, které se váží k tématu multikulturní výchovy. Premiérově bude celý záznam k vidění na Youtube kanále KreBul, a to v neděli 25. října od 16:00 hodin.

V letošním roce se konference koná pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské a také pod záštitou doc. PhDr. Martina Kluse, PhD., MBA, což je štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky.

Premiéra speciálního konferenčního vysílání se uskuteční v neděli 25. října od 16:00 hodin, a to na youtube kanále KreBul. Sledovat jej budu moci také diváci na facebooku, na profilu ICM.Prachatice, viz níže uvedené odkazy.

Během vysílání uvidíte zajímavé příspěvky z oblasti multikulturní výchovy, představení zajímavých aktivit a projektů z České republiky i zahraničí (Slovensko, Německo, Rakousko). Budeme rádi i za vaše případné dotazy, které můžete zasílat na adresu krebul@krebul.cz.

Věříme, že pro vás připravené reportáže budou přínosné a dozvíte se z nich řadu zajímavostí z oblasti multikultury. Tradičně bude konference zakončena položením květiny na hřbitově obětí pochodu smrti ve Volarech.

Děkujeme také za finanční podporu všech aktivit v rámci projektu „Vzpomínka pro lidskost“, který finančně podpořila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská, Jihočeský kraj a Nadační fond obětem holocaustu.

Odkazy, kde můžete v neděli sledovat konferenční vysílání:

https://www.facebook.com/icm.prachatice/

https://www.youtube.com/channel/UCn8wYvHDcr-KRtHkJIdhjzQ

 

Za organizátory.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.

ředitel KreBul, o.p.s.

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.