Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

ICM Prachatice

Informační centrum pro mládež PrachaticeInformační centra pro mládež všeobecněHlavní činností Informačního centra pro mládež PrachaticeKontakt ICM PrachaticeERYICARemix

Aktuality

Aktuálně připravujemeAktuálně pro vásBrigády a volná pracovní místaSpotřebitelstvíInformace AICMDobrovolnictvíZpravodaj ICMPublikace ke staženíEvropské příležitostiKulturní servis

Region

Region PrachaticeTipy na výletyPřehled informačních místPřehled důležitých kontaktůPřehled informačních míst v regionu PrachaticeOdkazy na weby region Prachatice

Cestování

Cestování v regionuCestováníPamátky v ČRCestování v zahraničí

Vzdělávání

Vzdělávání v regionuVzdělávání v ČRVzdělávání v zahraničí

Práce

Práce v regionuPráce v ČRPráce v zahraničí

Volný čas

Volný čas v regionuVolný čas v ČR

Sociálně-patologické jevy

Sociálně patologické jevy v regionuSociálně patologické jevy

Občan a společnost

Občan a společnost v regionuObčan a společnost

Mládež v EU

Mládež v EU

Sociální skupiny a hnutí

Sociální skupiny a hnutí

Zdraví

Zdraví

Ekologie

Ekologie

Počítáme s vámi

Každoročně na 3. prosince připravují zdravotně postižení a jejich přátelé Den zdravotně postižených, který letos bude navazovat na Den zdravotně postižených a nejen jich 2014, který za podpory Jihočeského kraje a města Prachatice proběhl již 1. 10. 2014.

Projekt POČÍTÁME S VÁMI, o. p. s. KreBul je podpořen z programu MŠMT pro rok 2014. Již proběhlo a také se připravuje v rámci něho řada aktivit. Jednou z nich přímo 3. 12. 2014 bude dopolední workshop s umělci malujícími ústy a nohama ze společnosti ÚMUM z Liberce, který je určený dětem s omezenými příležitostmi. Půjde o velké malování, ale i vystoupení dětí a mladých lidí s jinak omezenými příležitostmi.

Odpoledne 3. 12. 2014 v 14:30 hodin v Městském divadle v Prachaticích proběhne vernisáž výstavy obrazů umělců malujícími ústy a nohama pod názvem: Ne ruka, to duše maluje a výstavy fotografií osob se zdravotním postižením RH+ a spol.

Výstava s daleko větším množstvím obrazů lidí malujících ústy a nohama s názvem Ne ruka, to duše maluje, bude po celý měsíc prosinec 2014 v domu Křižovatka u parku o. p. s. KreBul, v sále KŘIŠŤÁL, Zlatá stezka 145, Prachatice. Přímo zde budou také k dostání (zakoupení) pohledy, přáníčka lidí, kteří obrazy malují. Můžete je zakoupením jakéhokoliv výrobku podpořit.

3. 12. 2014 od 16:00 hodin je připraveno pro všechny zdravotně postižené a jejich přátele setkání – divadelní představení Včera, dnes a zítra v Městském divadle v Prachaticích, kdy David Šír ve spolupráci s divadlem SEMAFOR a rodinou Felixe Holzmanna uvede interaktivní představení. Půjde o legendární a notoricky známé scénky, o kterých budou rozhodovat diváci, jako: Svačina, Alibi, Ukulele, Skleróza, Domácí úkol, Včera, dnes a zítra,…  Vstupným, vedle padesátikoruny, je i malý dárek pro děti a mladé lidi se zdravotním postižením. Sběr dárků pořádáme v rámci akce A pošli to dál, což znamená dát z domova, nějakou hračku, blok, knihu, hru, tedy věci, které již nepoužíváte a  jsou zachovalé, zabalíte a přinesete pod stromeček do divadla. Anonymně pak dárky budou předány na místě při odchodu anebo poté dětem a mládeži s omezenými příležitostmi.

Pokud máte zájem nám pomoci, jakýmkoli způsobem podpořit tuto akci (jakoukoli část), ozvěte se na adrese: postizeni@prachatice.cz.

Předem všem děkujeme. Podpořte nás svou účastí.

Srdečně Vás všechny zveme.

Jiří Gabriel Kučera, Hanka RH+ a Zdeněk Krejsa, realizátoři


Autor článku: Hana Rabenhauptová

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.