Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Erasmus+

Vzdělávání o lidských právech

Regionální dobrovolnické centrum

O projektuAktuálně

Komunitní centrum - stavba

O projektuAktuálně

Občanská poradna

O projektuAktuálně

Šance pro tebe

O projektuAktuálně

Komunitní centrum

O projektuAktuálně

PŘEDSTAVUJEME: Dobrovolnická centra v jČ - Temperi, o.p.s.

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci. Těmto rodinám nabízíme ucelený soubor činností a aktivit, které vycházejí z jejich individuálních potřeb. Základním cílem služeb, které poskytujeme, je obnova a podpora zdravého vztahu mezi rodičem a dítětem tak, aby „zdravá rodina“ byla schopna uspokojovat své základní potřeby a případné problémy řešit především s využitím vlastních zdrojů.

 

Dobrovolnictví Temperi

 

Program Pět P je sociálně preventivní program pro děti ve věku od 5 do 17 let založený na dobrovolnické činnosti, kdy se dvojice dítě – dobrovolník schází na jedno odpoledne v týdnu a prostě spolu kamarádí. Program je určen pro děti, které mají nějaké trápení a vztah se starším kamarádem či kamarádkou by jim mohl pomoci překonat složité období ve svém životě.

Program Pět P funguje v rámci celé ČR – jednotlivé pobočky jsou sdruženy v Asociaci dobrovolnických mentoringových programů.

 

Tento dobrovolnický program (doučování) je zaměřen na pravidelné doučování dětí především prvního stupně základní školy prostřednictvím dobrovolníků. Doučování je vedeno interaktivní formou s využitím didaktických pomůcek zajímavých pro děti a probíhá v prostorách organizace, příp. v domácím prostředí dítěte.

 

Dobrovolnictví Temperi je program akreditovaný Ministerstvem vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby dle zákona č. 198/2002 Sb., o dobrovolnické službě a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, č.j.  MV-75764-54/OKP-2019. Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.

 

 

Kontakt:

Temperi, o.p.s. – Dobrovolnický program
Jar. Haška 1818/1, 370 04 České Budějovice
1.patro vpravo

Koordinátorka dobrovolnictví:
Mgr. Bohdana Břízová, Ph.D.
M: +420 737 764 184
E: bohdana.brizova@tempericb.cz

  zdroj: www.tempericb.cz

 

 

05.10.2020

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.