Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Dobrovolnické centrum

Kdo jsmeZaměření dobrovolnického centraAktuálněRegionální databáze dobrovolnictví - pro organizaceRegionální databáze dobrovolnictví - pro zájemcePoradenstvíChtěl(a) bys být v týmu?Nejčastější dotazyKontakt na dobrovolnické centrumDatabáze příležitostíHledáme dobrovolníkaNabízím své dobrovolnické hodinyNabídni se jako dobrovolník, nebo zašli nabídku

Chtěl(a) bys být v týmu?

Kolik času máš denně pro sebe? Spočítej si, kolik hodin denně spíš, musíš být v práci/ve škole, něco zařizuješ, učíš se...A KOLIK HODIN DENNĚ TI ZBYDE? Není to málo. Co takové hodiny věnovat něčemu smysluplnému?

Chtěl(a) bys být v týmu nějaké organizace, pomáhat, kde je třeba, být užitečný/(á), využít své znalosti či se učit novým? Existují dobročinné organizace zajišťující ochranu životního prostředí a přírody kolem nás, lidských práv, svobod a pravd, pomoc pacientům v nemocnici či hospici pravidelnou péčí, pomoc seniorům v dalším vzdělávání, realizovat zážitkové a volnočasové akce pro děti a mládež či pomohou Ti se stát také dobrovolným hasičem, záchranářem nebo terénním pracovníkem v oblasti protidrogové, kriminální, pečovatelské, humanitární, sociální, vzdělávací apod. Dveře jsou otevřené, klíčem je pouze Tvůj čas!

Ať už se rozhodneš jakkoli, naše obecně prospěšná společnost připravuje školení, semináře, další vzdělávání, které Ti pomůže nejen v profesním, ale také v osobním životě žít smysluplně a s větším množstvím radosti a naděje v rámci Dobrovolnického centra Prachatice.

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.