Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Z cyklu Um seniorů - Jan Pihera

Již několik let v SeniorPointu Prachatice pokračuje úspěšný cyklus výstav UM SENIORů, který představuje jejich „um“. Květen 2019 až do 8. 6. 2019 patří Janu Piherovi, fotografovi z Českých Budějovic. Projekt kultura pro seniory je podpořen městem Prachatice.

V cyklu Um seniorů bylo již představeno mnoho seniorů a seniorek nejen z Prachatic a to díky jejich umění v oblasti ručních prací, fotografie, kresby, sběratelství.

Tentokrát jsme prostor nabídli Janu Piherovi, seniorovi, fotografovi z Českých Budějovic, který fotografuje několik desítek let. A velmi dobře. Na výstavě ve velkém sále domu Křižovatka u parku (společnosti KreBul), Zlatá stezka 145 v Prachaticích vystavuje velké fotografie s názvem RETRO. Otevřeno je denně od 10:00 do 17:00 hodin. Dernisáž se uskuteční 8. 6. 2019od 10:00hodin v KreBulu, za přítomnosti přátel hudebníků skupiny KATELÁNI a hosta Pavla Řeháka.

Přijďte se podívat na fotografie, poslechnout si zajímavé seskupení Kastelánů a třeba nabídnout svůj UM. Není určeno pouze pro seniory.

Hanka RH+ Rabenhauptová, realizátorka cyklu UM SENIORŮ

27.05.2019

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2019 WebCreative.info
All rights reserved.