Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

SeniorPoint vystavuje na Vyšehradě

Výstava dokumentů a fotografií Pět let SeniorPointu Prachatice putuje i v nouzovém stavu po spřátelených místech. V listopadu zdobí okna domu s pečovatelskou službou společnosti Sociální služby SOVY Český Krumlov o.p.s., na Vyšehradě v Českém Krumlově.

Krásný dům s prosklenými chodbami byl ideálním místem v době, kdy se nemohou navštěvovat galerie, muzea a další výstavní prostory, a tak kurátor výstavy se dohodl s ředitelkou zařízení Ivanou Ambrusovou a ta hned vše povolila. Výstava, přestože neměla vernisáž, při ukončení instalace, již měla své první návštěvníky, seniory, kteří se vraceli z procházky v nádherném slunném dni. Obrázky potěšily.  

Ivana Ambrusová (radní města Český Krumlov) řekla, že je velmi ráda že města a potažmo pro seniorské aktivity se prolínají a přemýšlela, co výměnou do Prachatic během příštího roku pošle, S úsměvem řekla, možná přijdeme do Prachatic na výlet všichni. Tak už se těšíme.

Děkujeme za přátelství a podporu, které trvají mnoho let.

 

Hanka RH+ Rabenhauptová

17.11.2020

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.