Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Hraní her v Komunitním centru

Druhé lednové setkání Komunitního centra proběhlo 11.1.2022 a náplní bylo hraní her. V Komunitním centru disponujeme obrovským množstvím deskových a společenských her, a tak bylo z čeho vybírat. Úplnou novinkou byly brýle, které nositeli zdraclově překlopí celý svět. S těmito brýlemi pak účastníci museli vykonávat různé úkoly či kreslit tvary. Pouze trefit se tužkou na papír bylo velice obtížné a o zábavu bylo tak postaráno.

Další z her, u návštěvníků velice oblíbená, byla Tik Tak Bum. Vymýšlet slova, která obsahují vylosovanou slabiku, není tolik obtížné. Avšak časový tlak a zvuk tikající bomby vás zajisté znervózní.

Na závěr jsme procvičili hmat a sluch pomocí hmatového a sluchového pexesa. 

Srdečně vás zveme na další setkání Komunitního centra 18.1.2022 od 14.00, Zlatá stezka 145. Na programu je, téměř již tradičně, zdobení svíček s Mili. Budeme se těšit!

Akce proběhla v rámci projektu Aktivity Komu?NITního centra Prachatice, reg. číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0008108, podpořeném z prostředků Evropské unie

 

Jakub Imbera 

11.01.2022

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2022 WebCreative.info
All rights reserved.