Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Komunity se dál schází Na půdě

I nadále se v prostorách Komunitního centra Na půdě, které je jedním z pracovišť KreBul, o.p.s. Prachatice, schází komunity, které tak navazují na setkávání, realizovaná od roku 2018. Realizátorem vybraných aktivit je od 1.1.2023 MAS Šumavsko v rámci projektu Živé a šťastné Šumavsko OPZ+, registrační číslo CZ.03.02.01/00/22_008/0000015.

A co se za poslední dobu událo? V lednu 2023 si například účastníci setkání vyrobili náušnice z vlny, chlupatá zvířátka či šili tašky na strojích. Taktéž se účastnili seberozvojového semináře, či si povyprávěli o svých zážitcích z Vánoc. V únoru pak například udělali malé „bramboráko-zelňáko braní“, kde si všichni pochutnali. O všech plánovaných aktivitách se dozvíte na vývěsce na rohu budovy Zlatá stezka 145, Prachatice nebo můžete kontaktovat komunitního pracovníka na telefonu +420 737 369 601 či emailu komunitko@krebul.cz.


V Komunitním centru Na půdě se pořádají i jiné akce – například Novoroční koncert, setkání různých spolků, vernisáže, vzdělávací akce a aktivity apod. I vy můžete využít prostor Komunitního centra pro své akce. Ozvěte se nám.


Komunitní centrum a jeho přilehlé prostory nyní hostí probíhající výstavu Ivany Bečvářové a Petra Stejskala, umělců a pedagogů. Výstavu si můžete po domluvě přijít prohlédnout.


Za KreBul, o.p.s.
Jakub Imbera

16.02.2023

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.