Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Aktuálně

Aktuálne KreBul připravujeZprávy

Kohezní program pro ZŠ Radomyšl

KreBul, o. p. s. realizuje adaptační a kohezní kurzy pro základní i střední školy nejen v jižních Čechách. Tentokrát dojel do ZŠ Radomyšl, okres Strakonice, aby připravil program pro sedmou a osmou třídu a pomohl se stmelením třídního kolektivu. 

"Do programu jsme zapojili zejména aktivity, které byly zaměřeny na (sebe)poznání, týmovou spolupráci, diskusi, zahrnuty byly pohybové aktivity, tvořivé a rytmické činnosti, vždy v provázanosti na cíle adaptačního kurzu. Žáci např. využili techniku brainstorming, tedy metodu, kdy hledali nové nápady v řešení. Byly zařazeny energizery, aby se skupinka probudila a zaktivizovala, zasmála a užila si přítomnost ostatních. Dále byla zařazena (sebe)reflexe po každé aktivitě/bloku aktivit, kdy účastníci hodnotili nejen svůj stav, ale i postoje k připravenému programu a postojům účastníků k dané aktivitě či vyjadřovali své emoce,"sdělil lektor.

Děkujeme za možnost další spolupráce a těšíme se na další. 

 

Za KreBul, o. p. s. 

Mgr. Ji5í Gabriel Kalima, DiS.

 

16.04.2024

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.