Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka

O KreBul

O KreBulCíle a zaměření činnostiTým KreBulOchrana osobních údajů

O KreBul

Vážení přátelé, návštěvníci našich webových stránek.

Vítejte na webových stránkách obecně prospěšné společnosti KreBul, která je zde pro vás již od roku 2007. Ke dni 6. ledna 2014 došlo k transformaci z občanského sdružení na obecně prospěšnou společnost. Zároveň jsme změnili sídlo, kterým je nyní Zlatá stezka 145, 383 01 Prachatice. Statutárním zástupcem organizace je ředitel Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.

V současné době vám nabízíme služby projektových pracovišť, mezi která patří: Občanská poradna Prachatice (a detašované pracoviště Vimperk), Informační centrum pro mládež Prachatice, Dobrovolnické centrum Prachatice, SeniorPoint Prachatice a poradna zdravé výživy Food.Body.Life.

Naší snahou je poskytnout vám co nejkvalitnější služby z různých oblastí lidského žití. Již od roku 2009, kdy vznikla naše první projektová pracoviště, se na nás obrací mnoho klientů, řešících nejrůznější záležitosti. Pro to, abychom mohli své služby poskytovat co nejlépe, vznikla potřeba rekonstrukce a rozšíření stávajících prostor, což se nám podařilo v závěru roku 2012 a jak pevně věříme, pokračovat budeme i letos, a to úpravou okolí budovy.

Obecně prospěšná společnost KreBul nabízí celou řadu aktivit, směřujících do oblasti poradenství, vzdělávání (formálního i neformálního), volnočasových aktivit apod. Věříme, že každý z vás si najde přesně tu aktivitu, která je pro vás nejpříhodnější. O tom, že jednotlivé projekty byly úspěšné, jasně hovoří i Váš zájem o nás, naší společnost a aktivity, které Vám přinášíme. Svědčí o tom také fakt, že k nám ročně zavítá stále větší množství lidí. Věříme, že v letošním roce našimi aktivitami a službami přilákáme mnohé další.

Věřte, že se i nadále budeme snažit připravovat pro Vás akce obdobného typu. Samozřejmě, že vše bude záležet také na štědrosti donátorů, které průběžně oslovujeme. Všem, kteří nás již jakýmkoliv způsobem podpořili nebo se podpořit chystají, patří velké poděkování.

Doufáme, že se společně s Vámi budeme nadále setkávat při jednotlivých akcích, které jsou pro Vás na tento rok připravovány.

Mgr. Zdeněk Krejsa, DiS.
ředitel

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2020 WebCreative.info
All rights reserved.