Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Podpořte nás

Podpořte násAktuálně potřebujemeS čím jste nám již pomohliZakupte naše výrobkyVyužijte naše nabízené placené službyVyužijte ubytovacích kapacitPronájem multifunkčních sálůMezinezisková spolupráce a pomocKREBUL skříňkaStaňte se dobrovolníkemIndividuální dárcovstvíVeřejná sbírkaNapište (nám - o nás)K čemu se zavazujeme

S čím jste nám již pomohli

Výtvarné potřeby - fixy

Pro výtvarné aktivity, práci s třídními kolektivy a mezigenerační akce, požadujeme jakékoliv množství jakýchkolliv fix. Nezáleží na síle, barvě... Fix udělají radost v jakémkoliv množství. Děkujeme.I v dnešním zamračeném podzimním počasí se najde plno barev. A jednu duhovou radost na dnešní den nám připravil CENTROPEN. Děkujeme za sponzorský dar a budeme se těšit na kreativní kreslení a malování. A jak sama společnost říká „Psaní, kreslení, malování, značení a zvýrazňování našimi výrobky nabízí zákazníkům efektivní a kvalitní způsob dorozumění mezi lidmi a napomáhá zaznamenat současnost pro budoucí generace“, budeme se i my, zaměstnanci, dobrovolníci, externisti, přátelé i samotní klienti využívat a probarvíme naše výtvory nejen na papíře.

Drátky

Pro připravovaný workshop se seniory potřebujeme drátky na navlékání korálků - různé barvy, různé síly. Děkujeme neznámému dárci za splnění výzvy!

Korálky

Děkujeme za krabici plnou různých korálků! Ty budou využity již brzy na workshopu se seniory.Pro připravovaný workshop se seniory potřebujeme korálky všech možných barev, tvarů, z nejrůznějšího materiálu.
S čím potřebujeme pomoci?

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.