Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

Podpořte nás

Podpořte násAktuálně potřebujemeS čím jste nám již pomohliZakupte naše výrobkyVyužijte naše nabízené placené službyVyužijte ubytovacích kapacitPronájem multifunkčních sálůMezinezisková spolupráce a pomocKREBUL skříňkaStaňte se dobrovolníkemIndividuální dárcovstvíVeřejná sbírkaNapište (nám - o nás)K čemu se zavazujeme

KREBUL skříňka

Ve skříňce jsou umístěny různé prodejní předměty, jejichž cena je většinou symbolická. Výtěžek z prodeje pak poputuje na aktivity, které KreBul, o.p.s. realizuje.

Jakým způsobem můžete skříňku podpořit? Celkem máte tři možnosti:

  • Výrobky z dílny KreBul, o. p. s.: tedy z výtvarných dílen, workshopů, tvořivých 1/4ků (čtvrtků) či víkendovek. Jsou to díla tvořivých dětí, které nám do této prosklené skříňky výrobky věnovaly, protože se přišly pouze naučit nějakou techniku.
  • Výrobky jiných organizací, se kterými spolupracujeme. Většina zisku jde zpět k nim, a to na účely pro prodej vytvořené.
  • Dary (označené BAZAR), kdy lidé chtějí věnovat hmotné věci. Ty jsou určeny k tomu, aby se zpeněžily a posloužily lidem jako radost. Naší organizaci pak zůstávají utržené finanční prostředky jako příspěvek k financování dalších aktivit.

Kdo k  nám může věci dodat? Úplně každý, kdo chce tento nápad podpořit. Zapojit se mohou dobrovolníci, kteří tvoří pro druhé, ale i každý z vás, kdo si myslí, že má do skříňky čím přispět. Své výrobky či dary můžete nosit do prostor KreBul, o.p.s., Zlatá stezka 145, Prachatice, a to vždy od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00 hodin.

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2023 WebCreative.info
All rights reserved.