Občanská poradna ICM FOOD.BODY.LIFE Dobrovolnické centrum Senior Point Podpořte nás Projekty EU Veřejná sbírka Osobní asistence Obchůdek

ICM Prachatice

Informační centrum pro mládež PrachaticeInformační centra pro mládež všeobecněHlavní činností Informačního centra pro mládež PrachaticeKontakt ICM PrachaticeERYICARemix

Aktuality

Aktuálně připravujemeAktuálně pro vásBrigády a volná pracovní místaSpotřebitelstvíInformace AICMDobrovolnictvíZpravodaj ICMPublikace ke staženíEvropské příležitostiKulturní servis

Region

Region PrachaticeTipy na výletyPřehled informačních místPřehled důležitých kontaktůPřehled informačních míst v regionu PrachaticeOdkazy na weby region Prachatice

Cestování

Cestování v regionuCestováníPamátky v ČRCestování v zahraničí

Vzdělávání

Vzdělávání v regionuVzdělávání v ČRVzdělávání v zahraničí

Práce

Práce v regionuPráce v ČRPráce v zahraničí

Volný čas

Volný čas v regionuVolný čas v ČR

Sociálně-patologické jevy

Sociálně patologické jevy v regionuSociálně patologické jevy

Občan a společnost

Občan a společnost v regionuObčan a společnost

Mládež v EU

Mládež v EU

Sociální skupiny a hnutí

Sociální skupiny a hnutí

Zdraví

Zdraví

Ekologie

Ekologie

Z Prachatic do Hoštic a zpět

Maškarní bál, který připravila obecně prospěšná společnost KreBul Prachatice je za námi. Návštěvníci se při něm přenesli do Hoštic u Volyně, do filmové trilogie Slunce, seno… Nechyběli hlavní hrdinové z oblíbených filmů ani originál motorka Vency Konopníka, zapůjčená přímo z JZD Hoštice či maketa krávy v životní velikosti, zapůjčená od paní Jitky Kottové.

Bál proběhl v sále Národního domu v Prachaticích a pro návštěvníky byl připraven bohatý program. Předtančení se ujaly členky komunitního centra Na půdě, které pod vedením faráře Otíka alias Kuby Imbery, předvedly vybrané filmové scény, včetně babičky v pojízdné posteli. Jejich vystoupení sklidilo zasloužený potlesk a poděkování za vtipný kulturní program.

O úvodní slovo se postarali předseda správní rady KreBulu Michal Dobiaš a místostarosta města Prachatice Jan Kotrba, kteří přítomné pozdravili a popřáli všem dobrou zábavu. O hudební část večera se postarala kapela Dynamics band, která svým hraním roztančila všechny přítomné až do nočních hodin.

Moderátorem a hostem bálu se tradičně stal muzikálový zpěvák a člen souboru opery Jihočeského divadla Lukáš Randák, který se ujal průvodního slova a pak všechny přítomné zahřál u srdce svým zpěvem. Lukáše je možné vidět v řadě představení v Českých Budějovicích, Praze, Liberci... Aktuálně účinkuje v jedné z hlavních rolí v muzikálu Bídníci.

Nechyběla hra štěstí nebo losování vstupenek, kde byla řada vtipných i hodnotných cen, za které děkujeme všem sponzorům a dárcům. Děkujeme také za výborné koláčky, které byly určeny na koláčkovou volenku.

Úderem půlnoci jsme se přenesli do hoštického klání, kdy 5 soutěžních týmů plnilo různé úkoly – nácvik na promenádu na nudistické pláži, dojení mléka, opít Italy. Vítězem klání a krásné sladké ceny získal česko-slovenský tým vedený místostarostou Janem Kotrbou.

Děkujeme všem, kdo nám s přípravou i realizací bálu pomohli, všem, kdo se ho zúčastnili a společně si s námi dosyta užili zábavy a společného času. Děkujeme také za finanční podporu bálu, a to městu Prachatice, Jihočeskému kraji s Ministerstvu kultury ČR.

Další ročník bálu se stal minulostí. Vrátili jsme se zpět z Hoštic do Prachatic a již nyní pro vás připravuje další zajímavé akce a aktivity. Sledujte nás na www.krebul.cz nebo na sociálních sítích. Těšíme se na další setkání s vámi.

Mgr. Zdeněk Krejsa
ředitel

Občanská poradna

Informační centrum pro mládež

Vzdělávací centrum

» O občanské poradně
» Hlavní okruhy poradenství
» Vedlejší okruhy poradenství
» Úrovně poskytovaných služeb
» Způsob poskytování služeb

» Kdo jsme
» Služby
» Kontakt

» Co nabízíme
» Školící místnosti

Stránky www.krebul.cz provozuje obecně prospěšná společnost KreBul
Created by © 2024 WebCreative.info
All rights reserved.